7/24 Klima Servisi


0507 292 15 65

Yaşam alanlarınızın soğutmasında ve iklimlendirmesinde yaz - kış kesintisiz olarak kullanmış olduğunuz klimalarınıza gerekli itinayı gösterdiğinizi düşünüyor musunuz? Zira diğer elektronik aletlerde olduğu gibi klimalarda da montaj ve bakım işlemleri, cihazların etkin kullanılması noktasında büyük önem arzeder.Avcılar klima teknik servisi klima servis hizmetlerine işte bu pencereden yaklaşıyor ve cihazınızın ömrünü uzatacak tekliflerle karşınıza çıkıyor.


Klimalarınızın Dilinden Anlıyoruz;


Temel hedefimiz bu; klimalarınızın dilinden anlıyoruz; çünkü biz klimadan diğer bir işle uğraşmıyoruz, bizim uzmanlık alanımız bütünüyle klimalar. Dolayısıyla montaj işlemlerinden başlayarak cihazınız bizlere her ihtiyaç duyduğunda marka veya model ayrımı yapmadan ona ihtiyacı olanı veriyoruz. Dilerseniz avcılar klima teknik servisi klima servis işlemleri konusunda ne yapıyor konusunu biraz daha açalım.


Etkin klima kullanımının ideal bir montajla başladığının bilinci ile klima montaj işlemlerine oldukça titiz bir biçimde eğiliyoruz. Bu doğrultuda en son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmış profesyonel ekiplerimiz yaşam alanlarınızı inceliyor ve cihazın hangi noktaya takıldığında maksimum fayda sağlayacağını tespit ediyor. Son olarak teknik standartlar çerçevesinde montaj işlemini tamamlayarak cihazı kullanımınıza sunuyor.


Klima montajını gerçekleştirdik; peki, işin bakım kısmında ne vadediyoruz. Bu konu da prensibimiz çok net; klimasının düzenli bakımını aksatmayan müşterilerimize ürününü ilk günkü performansı ile kullanacağının garantisini veriyoruz.


Bununla beraber avcılar klima teknik servisi klima teknik servisi çalışma prensipleri gereğince; ürününüzle ilgili yaptığımız kontrollerde, cihazın performansını olumsuz yönde etkileyecek bir arızayla karşılaştığımızda sorunun kaynağına inerek etkili çözümler getiriyoruz.


Tüm bu anlattıklarımızdan sonra zihninizde, böylesi bir hizmeti 7/24 kesintisiz şekilde alabilmek için yüksek fiyatlar ödememiz gerekli olduğu gibi bir algı meydana gelmiş olabilir; ama bu konu da da içiniz ferah olsun; zira sunduğumuz hizmetlerden faydalandığınızda ne kadar ekonomik olduğunu siz de göreceksiniz.