7/24 Klima Servisi


0507 292 15 65

Yaşam alanlarımızın havasını güzelleştirmedeki etkin rolleri sebebiyle hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen klimalarımız, bazen beklenmedik arızalar verebilir. Yaşam kalitemizi ciddi biçimde düşürme potansiyeli bulunan bu arızlara anında müdahale yapılmadığı takdirde sorun daha da büyüyecek ve içinden çıkılması güç bir hal alacaktır.


Kesintisiz ve Kaliteli Servis Hizmeti


7/24 avcılar klima teknik servisi olarak bizler, kendimizi klima arızalarınıza günün her saatinde müdahale edecek şekilde konumlandırdık.


Deneyimli ve güler yüzlü çağrı merkezimiz aracılığı ile bize arızalarınızla ilgili ulaşıp arıza kaydı oluşturduğunuzda mobil ekiplerimizi olabilecek en hızlı biçimde sizlere yönlendiriyoruz. İşinin ehli, uzman ekiplerimiz cihazınızın teknik donanımını göz önünde bulundurarak en son teknoloji araçlarla arızanın kaynağına iniyor ve klimanızın arızasını kökünden çözüyor.


Arızayı çözüp gerekli onarım ve bakım yapıldıktan sonra ekiplerimiz, sizlere cihazınızda hangi işlemlerin uygulanmış olduğu konusunda bilgi veriyor ve bundan sonra bu türden arızalarla karşılaşmamanız için neleri yapmanız gerekli olduğu noktasında uyarılarda bulunuyor.


Üstelik böylesi nitelikli bir klima servis hizmetini, piyasada bulunan en ideal fiyatlara alacağınızın da garantisini veriyoruz. Kısacası:


  • Profesyonel
  • %100 Memnuniyet Garantili ve
  • Ekonomik bir klima servis hizmeti için sizleri bekliyoruz.

  • Bununla beraber bizleri yalnızca klimalarınız arızalandığında değil; her çeşit montaj ve bakım işlemlerinde de arayabilirsiniz; zira 7/24 avcılar klima teknik servisi olarak hizmet politikamızı klimanızın baştan sona her şeyiyle ilgilenmek şeklinde şekillendirdik.