Avcılar Klima Servisi Klima Montajı


0507 292 15 65

Klima montajı, genelde hafife alınan, işin uzmanı olmayan kimseler tarafından dahi yapılabileceği iddia edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor; fakat işin aslının böyle olmadığını açık bir şekilde ifade edelim. Bu doğrultuda işini senelerdir ilk günkü ciddiyetle icra eden avcılar klima teknik servisi klima montajı konusuna ciddiyetle eğiliyor ve cihazınızı seneler boyunca ilk günkü performansı ile kullanabilmeniz için montaj işlemlerine farklı bir önemsiyor.


Klima Montajı Diyip Geçmeyin;


Son dönemlerde internetin de yaygınlaşmasıyla beraber, internet alanında klima montajınızı kendiniz yapabileceğinize dair içeriklere ve videolara rastlayabilirsiniz. Ancak şunu net bir biçimde söyleyelim; eğer klima konusunda yeterli donanımınız yoksa - internetten bu konu da araştırma yaptığınızı göz önünde bulundurarak olmadığını varsayıyoruz- girişmiş olduğunuz klima montaj işi başarısızlıkla sonuçlanacaktır.


Klimaların bakım ve tamirinde olduğu gibi montajında da işlemler, işinin ehli profesyonellere bırakılmalıdır; çünkü montaj aşaması klima kullanımının en kritik sürecidir. Standartlarına uygun yapılmazsa cihazınızdan alacağınız performansta ciddi ölçüde kayıp meydana gelecektir.


Avcılar klima teknik servisi klima montajı ekibi olarak bizler, montaj işlemlerini gerçekleştirirken performans düşüklüğüne neden olabilecek en ince detayları bile gözden kaçırmadan, sizlere tam anlamı ile memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz.


Hangi markanın hangi model ürünü olursa olsun gerekli ölçümleri titizlikle yaptıktan sonra cihazın teknik donanımıyla ters düşmeyecek şekilde montajını gerçekleştiriyoruz.


Bununla beraber hizmet perspektifimizi sadece klima montajıyla sınırlandırmadığımızı:


  • Klima Tamiri
  • Periyodik Bakım
  • Sökme-Takma
  • Yer değiştirme
  • Klima temizliği gibi alanlarda da her an yanınızda olduğumuzu belirtelim.

  • Söz konusu klima teknik servisi olduğunda talebiniz; oldukça ekonomik fiyatlardan nitelikli hizmet almaksa 7 gün 24 saat hizmet sunan avcılar klima teknik servisi klima montajı sizin için adeta biçilmiş bir kaftan olacak.