Avcılar Klima Bakımı


0507 292 15 65

Modern çağın en güzel nimetlerinden olan, yaz-kış evimizin havasını değiştiren klimalar, marka veya model ayrı olmaksızın düzenli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar; ancak söz konusu klimalar gibi hassas cihazlar olduğunda bakım konusunda herkese güvenemezsiniz.


Avcılar klima bakımı servisi olarak klimalarınızın montaj işlemlerini büyük bir ciddiyetle gerçekleştirdikten sonra rutin ve özel bakım işlemlerinde de 7/24 yanınızda oluyoruz.


Periyodik aralıklarla bakıma almış olduğumuz cihazlarınızın teknik donanımını kapsamlı bir biçimde elden geçirip performansını düşüren bir problemi var ise profesyonel ekiplerimiz eli ile anında söz konusu problemi kaynağından çözüyoruz.


Bununla beraber %100 müşteri memnuniyetini sağlama noktasında yaptığımız işlemler konusunda müşterilerimize gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz ve ilerleyen süreçte cihazlarını nasıl kullanmaları gerekli olduğu konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Biz bunları yaparken sizlere yalnızca cihazınızdan seneler boyu maksimum verimi almanın keyfini sürmek kalıyor.


Klimanızın Bakımını Aksatmayın


Klima bakımı hakkında bizim neler vadettiğimizi net bir biçimde ortaya koyduk; peki, klima bakımınızı neden düzenli bir biçimde yaptırmanız gerekmektedir, veya daha da açık olmak gerekirse klima bakımınızı yaptırmadığınız takdirde ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırsınız? Eğer cihazınızın periyodik bakımlarını gerçekleştirmezseniz:


  • Klimanızdan alacağınız verim gözle görülür bir biçimde düşer.
  • Enerji sarfiyatında en az %40’lik bir artış meydana gelir.
  • Evinizin havasını bozacak kötü kokular ortama yayılır.
  • Cihazınızın ömrü büyük oranda azalır.
  • Filtreleme sistemi verim kaybı yaşayacağından havadaki zararlı partiküllerin filtrelemesi yapılamaz duruma gelir; bu da hastalıklara yol açar.
  • Elektrik tesisatında oksitlenme benzeri sorunlar baş gösterir; ilerleyen zamanlarda çok ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

  • İşte tüm bu muhtemel problemlerin önüne geçmek ve klimanızdan uzun seneler boyunca faydalanabilmek için avcılar klima bakımı hizmetlerimizden, ihtiyaç duyduğunu her an, oldukça ekonomik şartlara yararlanabilirsiniz.