Hakkımızda


0507 292 15 65

Avcılar klima teknik servisi olarak uzun senelerdan beri yalnızca klima servis işlemleri ile uğraşıyoruz ve çalışmalarımızı sadece klima üstünde yoğunlaştırıyoruz. Bu da bizi, piyasada bulunan klima servis işlemleriyle uğraşan diğer şirketlerden ayırıyor ve alanımızda ayrı bir noktada konumlanmamızı sağlıyor.


Klima servis işlemleri konusunda gerekli yeterliliklerin hepsine sahip, yaşam kalitenizi artırmak için gecesini gündüzüne katan ekip arkadaşlarımız ve üstün teknolojik olanaklarla donatılmış ekipmanlarımız ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.


Klimanızın Ne İstediğini Biliyoruz;


Klima servis işlemleri, bütünlüklü olarak ele alınması gerekli olan bir sürece işaret eder. Yani profesyonel ekiplerin montajdan itibaren sürece dâhil olması ve klima ile ilgili A’dan Z’ye her şeyi bilmesi gerekir.


Söz gelimi; klima montajını gerçekleştirirken kendine “usta” diyen bir servis çalışanı cihazı evin gelişigüzel bir noktasına monte ettiğinde cihazın verimi ciddi ölçüde düşecektir; zira klimalar monte edilmeden önce gerekli teknik ölçümlerin yapılması enerji-verim denklemi için şarttır.


Avcılar klima teknik servisi olarak montaj işlemlerini cihazlardan uzun seneler aynı verimin alınması noktasında fazlası ile önemsiyoruz ve montaj işlemlerini bu ciddiyetle gerçekleştiriyoruz.


Montaj sürecini başarı ile atlattık; peki, her şey bitti mi, artık klimalarımızı uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilir miyiz? Elbette bilinçli klima kullanımınız sonucunda cihazınızın ömrü artar; ancak ne kadar bilinçli kullanırsanız kullanın klimalarınız düzenli şekilde bakımdan geçirmelisiniz. Aksi halde:


  • Verimde azalma
  • Enerji sarfiyatında artış
  • Kötü koku oluşumu
  • Tesisat Sorunları
  • Sağlık problemleri gibi çok sayıda sıkıntıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  • Bu türden sıkıntılarla uğraşmamak ve klimadaki verim kaybının önüne geçmek için cihazlarınızı avcılar klima teknik servisi profesyonel ekiplerine gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cihazlarınız üstünde gerçekleştireceğimiz tamir ve bakım işlemlerinin ardından klimanızın ilk günkü haline döndüğünü siz de rahatlıkla fark edeceksiniz.